Podstawowe informacje

Zmywająca pomoc kuchni

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 14 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Zmywająca pomoc kuchni

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - inne zawody: Pomoc kuchenna, staż: 1 miesięcy
  • WYMAGANIA: wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • 1 miesiąc doświadczenia zawodowego
  • OBOWIĄZKI: zmywanie
  • utrzymanie czystości
  • polerowanie sztućców
  • obieranie warzyw
  • dbanie o czystość w miejscu pracy
  • praca w godz.12.00-20.00

Zakres obowiązków:

  • j/w

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy Grochowska 171b Warszawa 04-111 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Pracodawca wymaga dostarczenia następujących dokumentów: CV

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 29.05.2018