Podstawowe informacje

Żerniki Wrocławskie/ Samodzielna księgowa

JOBS.PL S.A.

Wrocław, Dolnośląskie

Data publikacji:
30-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
07-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Opis oferty pracy

Praca - Żerniki Wrocławskie/ Samodzielna księgowa

Domino Polska Sp. z o.o. agencja doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej w chwili obecnej poszukuje dla swojego klienta osoby na stanowisko:

Wrocław

Obowiązki

  • przygotowywanie dokumentacji sprawozdawczej, raportów, zestawień
  • sporządzanie deklaracji podatkowych
  • prowadzenie faktoringu
  • kontrola poprawności i terminowości dokumentacji
  • sporządzanie list płac, rozliczanie umów
  • kontrolowanie eksportu i importu
  • dokonywanie płatności i kontrola nad nimi

Wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnej/-ego księgowej/-ego
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne
  • znajomość obsługi programu Płatnik w stopniu zaawansowanym
  • doświadczenie w sporządzaniu deklaracji podatkowych
  • dokładność, skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • mile widziana znajomość programu Optima CDN
  • gotowość do podjęcia pracy
  • mile widziane prawo jazdy kat. B (firma znajduje się ok. 10km od centrum Wrocławia)

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą
  • pakiet Benefitów
  • udział w szkoleniach
  • pracę w bliskich okolicach Wrocławia