Szczegóły oferty

Żerniki Wrocławskie/ Samodzielna księgowa

JOBS.PL S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

wrocław, dolnośląskie

Data dodania:
2018-10-30

Data pierwszej publikacji:
2018-10-30

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-27

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Domino Polska Sp. z o.o. agencja doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej w chwili obecnej poszukuje dla swojego klienta osoby na stanowisko:

Wrocław

Obowiązki

  • przygotowywanie dokumentacji sprawozdawczej, raportów, zestawień
  • sporządzanie deklaracji podatkowych
  • prowadzenie faktoringu
  • kontrola poprawności i terminowości dokumentacji
  • sporządzanie list płac, rozliczanie umów
  • kontrolowanie eksportu i importu
  • dokonywanie płatności i kontrola nad nimi

Wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnej/-ego księgowej/-ego
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne
  • znajomość obsługi programu Płatnik w stopniu zaawansowanym
  • doświadczenie w sporządzaniu deklaracji podatkowych
  • dokładność, skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • mile widziana znajomość programu Optima CDN
  • gotowość do podjęcia pracy
  • mile widziane prawo jazdy kat. B (firma znajduje się ok. 10km od centrum Wrocławia)

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą
  • pakiet Benefitów
  • udział w szkoleniach
  • pracę w bliskich okolicach Wrocławia