Szczegóły oferty

Zatrudnię Przedstawiciela Handlowego

Jax

opoczno, łódzkie

Data dodania:
2019-05-20

Data pierwszej publikacji:
2019-05-15

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-13

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Artykuł zatrudnię Przedstawiciela Handlowego - obrazek nagłówkowy

Firma Christendom z siedzibą w Opocznie poszukuje pracownika na stanowisko

Przedstawiciel Handlowy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-obsługa stałych klientów oraz pozyskiwanie nowych

-aktywna sprzedaż produktów

-realizacja planów sprzedażowych

-analiza potrzeb klienta

-raportowanie bieżących wyników prac

WYMAGANIA

-umiejętność nawiązywania kontaktów z klientem

-samodzielność oraz dobra organizacja pracy

-zaangażowanie i konsekwencja w działaniu

-prawo jazdy kat.B

OFERUJEMY

-stabilne zatrudnienie w miłej atmosferze

-atrakcyjne wynagrodzenie

-stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

-szkolenia podnoszące kompetencje

-standardowe narzędzia pracy-samochód służbowy,telefon

-diety i noclegi

-ubezpieczenie grupowe

tel.kontaktowy 607 898 180 607

CV proszę przesyłać na adres: @