Szczegóły oferty

Zastępca kierownika marketu-Krzeszyce

"DINO POLSKA" SPÓŁKA AKCYJNA

OFERTA NIEAKTUALNA

krotoszyn, wielkopolskie

Data dodania:
2017-10-03

Data pierwszej publikacji:
2017-10-03

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-02

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Zarobki:
od 2500 PLN

Artykuł Zastępca kierownika marketu-Krzeszyce - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • konieczne jest posiadanie uprawnień: Książeczka SANEPID-u
  • Wymagana umiejętność pracy w zespole oraz zarządzania personelem. Mile widziana książeczka Sanepid-u oraz doświadczenie w handlu

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie podległym zespołem, tworzenie zamówień, prowadzenie marketu wg standardów firmy, praca na sali sprzedaży. Wymagana umiejętność pracy w zespole oraz zarządzania personelem. Mile widziana książeczka Sanepid-u oraz doświadczenie w handlu. Tel.665 941 451 Marcin Kroczyński

Aplikowanie na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

Cv na adres e-mail

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).