Podstawowe informacje

Zastępca kierownika marketu-Krzeszyce

"DINO POLSKA" SPÓŁKA AKCYJNA

OFERTA NIEAKTUALNA

Krotoszyn, Wielkopolskie

Data publikacji:
03-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
kierownik / manager / lider

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Zastępca kierownika marketu-Krzeszyce

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • wymagane posiadanie następujących uprawnień Książeczka SANEPID-u
  • Wymagana umiejętność pracy w zespole oraz zarządzania personelem. Mile widziana książeczka Sanepid-u oraz doświadczenie w handlu

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie podległym zespołem, tworzenie zamówień, prowadzenie marketu wg standardów firmy, praca na sali sprzedaży. Wymagana umiejętność pracy w zespole oraz zarządzania personelem. Mile widziana książeczka Sanepid-u oraz doświadczenie w handlu. Tel.665 941 451 Marcin Kroczyński

Sposób aplikowania na ofertę:

Cv na adres e-mail

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 02.11.2017