Podstawowe informacje

Zastępca Głównego Księgowego

CHZ ARS POLONA S. A.

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
09-10-2017

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 6000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Zastępca Głównego Księgowego

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - pożądane
  • rosyjski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - pożądane
  • OFERTA PRACY DLA OSOBY PEŁNOSPRAWNEJ LUB OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ wykształcenie wyższe, znajomość VAT i obsługi nowoczesnych programów komputerowych, komunikatywna znajomość języka angielskiego i rosyjskiego, mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym lub samodzielnym. Co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego. [CV na e-mail: grzegorz@arspolona.com.pl]

Zakres obowiązków:

  • jw

Aplikowanie:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

CV na e-mail

Język(i) aplikowania: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 03.11.2017