Szczegóły oferty

Zastępca Głównego Księgowego

CHZ ARS POLONA S. A.

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2017-10-09

Data pierwszej publikacji:
2017-10-09

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-03

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 6000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Zastępca Głównego Księgowego - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - pożądane
  • rosyjski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - pożądane
  • OFERTA PRACY DLA OSOBY PEŁNOSPRAWNEJ LUB OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ wykształcenie wyższe, znajomość VAT i obsługi nowoczesnych programów komputerowych, komunikatywna znajomość języka angielskiego i rosyjskiego, mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym lub samodzielnym. Co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego. [CV na e-mail: grzegorz@arspolona.com.pl]

Zakres obowiązków:

  • jw

Sposób aplikowania:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

CV na e-mail

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).