Podstawowe informacje

Zaopatrzeniowiec

PPHU ELGOTECH

OFERTA NIEAKTUALNA

Wieliczka, Małopolskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
21-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Zaopatrzeniowiec
Firma produkcyjno – handlowa PPHU ELGOTECH zatrudni pracowników na stanowisko:Zaopatrzeniowiec Miejsce pracy:Wieliczka

OPIS STANOWISKA

  • utrzymywanie ustalonych stanów magazynowych
  • analiza dostępności produktów, etykiet i opakowań oraz koordynacja terminów dostaw
  • bieżący kontakt z dostawcami i ustalanie warunków współpracy
  • sporządzanie raportów i analiz dotyczących kompletności dostaw
  • bieżąca współpraca z wewnętrznymi działami firmy umożliwiająca terminowość i dostępność
  • monitorowanie rynku dostawców
  • nadzór nad całym procesem zaopatrzenia
  • odpowiedzialność za realizację dostaw bezpośrednich
  • prowadzenie spraw związanych z Urzędem Dozoru Technicznego

WYMAGANIA

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętności pracy w zespole
  • umiejętności negocjacyjne i skuteczność w ich działaniu
  • zdolności analitycznego myślenia
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • samodzielność i samodyscyplina w realizowaniu zadań
  • rzetelność i odpowiedzialność

OFERUJEMY

  • umowa o pracę po odbyciu okresu próbnego
  • pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku
  • niezbędne narzędzia pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Kandydatów zainteresowanych przedstawioną ofertą prosimy o przesłanie aplikacji
klikając w przycisk poniżej

Aplikacje na ofertę należy składać do 21.06.2018