Podstawowe informacje

DINO POLSKA S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

Czerwona Woda, Gm. Węgliniec

Data publikacji:
12-01-2018

Data ostatniej aktualizacji:
20-07-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
kierownik / manager / lider

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Praca - z Kierownik Marketu - Dino - Czerwona Woda

Opis oferty pracy:

POSZUKUJESZ PEWNEJ I STABILNEJ PRACY Z MOŻLIWOŚCIĄ ROZWOJU?
DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH PRACOWNIKÓW

Obecnie oferujemy pracę na stanowisku:

KIEROWNIK MARKETU

Czerwona Woda

NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:

Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość wypracowania premii
Wdrożenie do pracy oraz obsługi urządzeń poprzez odpowiednie szkolenia
Możliwość rozwoju zawodowego, większość naszej kadry kierowniczej wywodzi się z awansów wewnętrznych
Ubezpieczenie na zdrowie i życie na bardzo preferencyjnych warunkach finansowych

DBAMY O NASZYCH PRACOWNIKÓW I KOMFORT ICH PRACY

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

Zarządzanie podległym zespołem
Prowadzenie marketu zgodnie z obowiązującymi standardami firmy
Zarządzanie asortymentem marketu
Reprezentowanie firmy wobec klientów i dostawców

NASZE OCZEKIWANIA WOBEC CIEBIE TO:

Znajomość specyfiki handlu detalicznego
Umiejętność skutecznego planowania
Komunikatywność oraz kreatywność
Umiejętność zarządzania zespołem

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.