Szczegóły oferty

Z-ca menedżera ds. kontroli projektów

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-05-25

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 29000 PLN

Artykuł z-ca menedżera ds. kontroli projektów - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat), typ: budowlane - języki obce: turecki - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - inne zawody: Inżynier budownictwa - budownictwo ogólne, staż: 1 lat
  • wykształcenie wyższe budowlane, znajomość procesów budowlanych, 1 rok dośw.zawodowego na stanowisku, biegle jęz. turecki w mowie i piśmie
  • kontrola realizacji poszczególnych zadań iwestycyjnych na budowie tureckiego wykonawcy metra w Warszawie.

Zakres obowiązków:

  • jw

Wytyczne do aplikacji:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy Grochowska 171b Warszawa 04-111 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

cv/skierowanie

Język(i) aplikowania: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).