Podstawowe informacje

z-ca menedżera ds. kontroli projektów

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 29000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - z-ca menedżera ds. kontroli projektów

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat), typ: budowlane - języki obce: turecki - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - inne zawody: Inżynier budownictwa - budownictwo ogólne, staż: 1 lat
  • wykształcenie wyższe budowlane, znajomość procesów budowlanych, 1 rok dośw.zawodowego na stanowisku, biegle jęz. turecki w mowie i piśmie
  • kontrola realizacji poszczególnych zadań iwestycyjnych na budowie tureckiego wykonawcy metra w Warszawie.

Zakres obowiązków:

  • jw

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy Grochowska 171b Warszawa 04-111 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

cv/skierowanie

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 25.05.2018