Wykładanie towaru - zlecenie

L.M. Group Poland Sp. z o.o.

Piła, wielkopolskie

Data dodania:
2021-02-03
Data aktualizacji:
2021-03-01
Warunki zatrudnienia:
Pełny etat
Pochodzenie oferty:
Adzuna

Chcesz sobie dorobić wykładając towar w sklepie?

Wykładanie towaru - zlecenie! Numer referencyjny: SAFR

Zakres obowiązków:

  • układanie towaru na półkach
  • prace związane z oznaczaniem, metkowaniem (cenami) produktów
  • prace porządkowe

Wymagania:

  • dyspozycyjność
  • chęci do pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na okres wykonywania pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w miłej atmosferze
Miejsce:Piła pilski