Szczegóły oferty

Wychowawca

OFERTA NIEAKTUALNA

złotoryja, dolnośląskie

Data dodania:
2017-10-05

Data pierwszej publikacji:
2017-10-05

Data ostatniej aktualizacji:
2017-12-01

Data wygaśnięcia:
2017-12-29

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Wychowawca - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat), typ: pedagogiczne - pożądane
  • wyższe (w tym licencjat) - pożądane
  • doświadczenie w zawodzie wymagane min. 1 rok

Zakres obowiązków:

  • praca w systemie trzyzmianowym, opieka całodobowa nad dziećmi

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi al. Miła 18 Złotoryja 59-500 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

wykształcenie wyższe,kierunek resocjalizacja, pedagogika opiekuńcza, doświadczenie w zawodzie wymagane, staż pracy min. 1 rok

Język(i) aplikowania: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).