Podstawowe informacje

Wychowawca

OFERTA NIEAKTUALNA

Złotoryja, Dolnośląskie

Data publikacji:
05-10-2017

Data ostatniej aktualizacji:
01-12-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Wychowawca

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: wyższe (w tym licencjat), typ: pedagogiczne - pożądane
  • wyższe (w tym licencjat) - pożądane
  • doświadczenie w zawodzie wymagane min. 1 rok

Zakres obowiązków:

  • praca w systemie trzyzmianowym, opieka całodobowa nad dziećmi

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi al. Miła 18 Złotoryja 59-500 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

wykształcenie wyższe,kierunek resocjalizacja, pedagogika opiekuńcza, doświadczenie w zawodzie wymagane, staż pracy min. 1 rok

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 29.12.2017