Podstawowe informacje

Wychowawca

DOM im. św. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ - placówka opiekuńczo - wychow

OFERTA NIEAKTUALNA

Otorowo, Wielkopolskie

Data publikacji:
01-11-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2300 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Wychowawca

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat)
  • wymagane posiadanie następujących uprawnień prawo jazdy kat.B mile widziane - umiejętności: doświadczenie zawodowe mile widziane
  • umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą

Zakres obowiązków:

  • Organizacja zajęć opiekuńczo-wychowawczych
  • współpraca z rodzinami podopiecznych

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

Preferowany kontakt z pracodawcą: telefoniczny, e-mail

Składanie aplikacji - język: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 02.11.2017