Podstawowe informacje

Wybijacz odlewów

OFERTA NIEAKTUALNA

Gniezno, Wielkopolskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
24-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Wybijacz odlewów

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe - umiejętności: wytrzymałość na wysoką temperaturę
  • bardzo dobry stan zdrowia,kondycja i sprawność fizyczna
  • dokładność
  • [Umiejętność 1] : zaangażowanie

Zakres obowiązków:

  • - wypchnięcie skrzyń formierskich z pola zalewczego - wybicie skrzyń na kracie lub w bębnie - dostarczanie skrzyń formierskich na stanowisko formowania

Wytyczne do aplikacji:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie Sobieskiego 20 Gniezno 62-200 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Brak danych.

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 08.06.2018