Szczegóły oferty

Wsparcie księgowości międzynarodowej z czeskim/ słowackim

CEE Experts

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2018-10-27

Data pierwszej publikacji:
2018-10-26

Data ostatniej aktualizacji:
2019-01-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski, czeski, słowacki

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Artykuł Wsparcie księgowości międzynarodowej z czeskim/ słowackim - obrazek nagłówkowy

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych na stanowiska w różnorodnych działach międzynarodowych firm. Naszymi klientami są znane korporacje oraz polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej spółki poszukujemy Kandydatów z biegłą znajomością j. czeskiego LUB słowackiego.

Główne zadania:
• Wsparcie działu księgowości,
• Kontakt z obcojęzycznym klientem,
• Utrzymywanie odpowiednich relacji z klientem,
• Miękka windykacja,
• Wyjaśnianie nieścisłości.

Wymagania:
• Dobra znajomości języka słowackiego/ czeskiego i angielskiego na poziomie B2+/C1,
• Sumienność,
• Gotowość do podjęcia pracy w międzynarodowej organizacji.

Nasz Klient oferuje:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Pracę w międzynarodowej w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Możliwość dalszego rozwoju,
• Dodatki socjalne,
• Możliwość rozwoju swoich kompetencji językowych (pracownicy władają biegle wieloma językami),
• Bardzo dobrą atmosferę pracy.