Właściciel multiagencji ubezpieczeniowej

INSUR INVEST SP. Z O.O.

Białogard, zachodniopomorskie

Data dodania:
2021-05-20
Data aktualizacji:
2021-06-10
Warunki zatrudnienia:
Pełny etat
Pochodzenie oferty:
Adzuna

Miejsce pracy: Białogard, Choszczno, Darłowo, Goleniów, Gryfice, Gryfino, Kołobrzeg, Koszalin, Nowogard, Police, Stargard, Szczecin, Szczecinek, Świdwin, Świnoujście, Wałcz

Twój zakres obowiązków

  • Szczegółowy zakres określa umowa współpracy
  • Do podstawowych obowiązków należą:
  • Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych i leasingowych,
  • Profesjonalne doradztwo klientom i utrzymywanie długofalowej relacji z nimi,
  • Kompletowanie dokumentacji
  • Finalizacja transakcji,
  • Kontakt posprzedażny z klientem,
  • Raportowanie sprzedaży

Nasze wymagania

  • prowadzenie działalności gospodarczej lub gotowość do jej otwarcia
  • wykształcenie minimum średnie (warunek konieczny)
  • doświadczenie sprzedażowe (najlepiej w branży finansowej)
  • otwarcie na nowe wyzwania i chęć do poszerzania wiedzy
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontakty
Mile widziane
  • agenci wyłączni i multiagenci chcący poszerzyć swoją ofertę, zwiększyć otrzymywaną prowizję, skorzystać z innowacyjnych narzędzi do zarządzania

To oferujemy

  • brak opłat franczyzowych
  • ochrona Polisą OC, brak konieczności wykupywania obowiązkowego OC Agenta,
  • dostęp do produktów oferowanych przez najważniejsze na rynku Towarzystwa Ubezpieczeniowe
  • szeroki zakres ubezpieczeń: komunikacyjne, majątkowe, życiowe, turystyczne, firmowe itd.
  • bardzo atrakcyjny i przejrzysty system prowizyjny
  • brak narzucanych odgórnie planów sprzedażowych
  • kompleksowe szkolenie wstępne i rejestracje w KNF → możliwość szybkiego rozpoczęcia sprzedaży!
  • kompleksowe cykle szkoleń produktowych
  • dostęp do zaawansowanego i intuicyjnego systemu informatycznego
  • wsparcie formalne, techniczne, marketingowe i finansowe Partnerów (Pas startowy na okres 2 lat)
  • opieka menadżerów z wieloletnim stażem pracy
  • innowacyjna porównywarka (oferty kilkunastu TU w kilka sekund)
  • aplikacje mobilne dla Klientów i Partnerów
  • autorskie oferty ubezpieczeń na życie dla Klientów i Partnerów
  • dostęp do wielu banków oferujących leasingi (możliwość oferty nie tylko na samochody nowe, używane, ale również na inne przedmioty podlegające leasingom tj. fotowoltaika, linie technologiczne, wyposażenia sal zabaw/siłowni, samoloty/wiatrakowce, sprzęt budowlany, sprzęt rolniczy, jachty/łodzie, sprzęt medyczny itp.)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne