Podstawowe informacje

Wiceprezes ds. komunikacji

Narodowy Komitet Seniora

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
20-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, B2B / kontrakt

Poziom stanowiska:
dyrektor / członek zarządu

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Wiceprezes ds. komunikacji

Narodowy Komitet Seniora współpracując z:
Uniwersytetem Medycznym w Białymstoku,
Uniwersytetem Medycznym w Lublinie,
Śląskim Uniwersytetem Medycznym w Katowicach,
Uniwersytetem Medycznym  im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego
przy wdrażaniu ogólnopolskiego projektu TELEMEDYCYNA poszukuje osoby na stanowisko:

> Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Opracowanie strategii działań komunikacyjnych i marketingowych oraz jej realizacja dla projektu TELEMEDYCYNA
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku projektu oraz podmiotów zaangażowanych w jego realizację
  • Odpowiedzialność za komunikację ze wszystkimi interesariuszami projektu oraz odbiorcami usługi, w tym także za komunikację kryzysową
  • Nadzorowanie i koordynacja współpracy z zewnętrznymi dostawcami
  • Analizowanie trendów rynkowych oraz działań konkurencji
  • Współudział w tworzeniu nowych produktów i usług
  • Efektywne zarządzanie budżetem

Oczekiwania:

  • Minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży usługowej lub medycznej / około medycznej
  • Bardzo mile widziane doświadczenie we współpracy ze środowiskiem akademickim oraz jednostkami samorządowymi
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne także w piśmie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zmieniających się warunków
  • Zdolności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Kontrakt menedżerski
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • Udział w innowacyjnym ogólnopolskim projekcie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Narodowy Komitet Seniora z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.06.2018