Szczegóły oferty

Warszawa ursus ul. sosnkowskiego, doradca klienta

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2018-10-20

Data pierwszej publikacji:
2018-10-17

Data ostatniej aktualizacji:
2019-01-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
OLX

Artykuł warszawa ursus ul. sosnkowskiego, doradca klienta - obrazek nagłówkowy

twoje zadania

• obsługa klienta na najwyższym poziomie

• udzielanie klientom informacji odnośnie oferty handlowej

• naliczanie i przyjmowanie należności za zakupiony przez klientów towar

  • towarowanie stoiska zapewniające dostępność i prawidłową ekspozycję produktów zgodnie ze standardem firmy

• nie wymagamy doświadczenia zawodowego, zapewniamy przeprowadzenie niezbędnych szkoleń przygotowujących do pracy

wymagania

• zaangażowanie w pracę

• umiejętność pracy w zespole

• zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta

• uprzejmość, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

oferujemy

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• szeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy

• elastyczne godziny pracy

• możliwość udziału w programach rozwojowych na inne stanowiska pracy

• możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej pochodzi z awansów wewnętrznych)

• zniżkę 10% na zakupy w tesco dla pracowników z 3-miesięcznym stażem pracy oraz 20% zniżki na posiłki w sieci bistro

• bony świąteczne, bony okolicznościowe na rozpoczęcie roku szkolnego, wyprawka na urodzenia dziecka, upominki jubileuszowe za staż pracy

• pracę dla osób pełnoletnich w każdym wieku

możliwość pracy na niepełny etat

twoje zgłoszenie dotrze do nas najszybciej jeśli wypełnisz

formularz on-line na stronie www.kariera.tesco.pl