Szczegóły oferty

Warszawa mory tesco specjalista ds. obsługi klienta cały etat

Ogłoszenie użytkownika OLX

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2019-05-07

Data pierwszej publikacji:
2019-05-06

Data ostatniej aktualizacji:
2019-07-05

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
OLX

Artykuł warszawa mory tesco specjalista ds. obsługi klienta cały etat - obrazek nagłówkowy

miejsce pracy: warszawa, ul. połczyńska 121

nie wymagamy doświadczenia zawodowego, zapewniamy przeprowadzenie niezbędnych szkoleń przygotowujących do pracy

praca zmianowa

moja praca polega na:
• koordynowanie pracy linii kas
• wspieranie kasjerów w ich codziennej pracy
• obsługa klienta na najwyższym poziomie
• wystawianie faktur na prośbę klientów, przyjmowanie reklamacji i zwrotów
• uprzejme i sprawne udzielanie informacji na temat asortymentu oraz aktualnych promocji

kandydat idealny:
• wykształcenie minimum średnie
• znajomość branży i trendów rynkowych
• umiejętność pozyskiwania zaangażowania
• komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta
• umiejętność planowania i organizacji pracy oraz skuteczność działania

*wymagana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

pracując w tesco zyskujesz:
• dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• szeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy
• duże możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej w naszych sklepach pochodzi z awansów wewnętrznych)
• możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych na inne stanowiska pracy
• elastyczne godziny pracy (możliwość pracy w weekendy)
• zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w tesco dla pracowników z 3-miesięcznym stażem pracy w ramach
programu klientowskiego clubcard oraz 20% zniżki na posiłki w sieci bistro
• dodatkowe świadczenia (bony świąteczne do wysokości 700 zł, bony okolicznościowe na rozpoczęcie roku
szkolnego, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka, upominki jubileuszowe za staż pracy)
• pracę dla osób pełnoletnich w każdym wieku
• osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami

Ogłoszenie użytkownika OLX warszawa, mazowieckie

Warszawa tarchomin, doradca klienta, tesco

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta | warszawa

opis stanowiska: zobacz, co jest dla nas ważne: komunikacja – szukamy osób, które lubią kontakt z różnymi ludźmi i potrafią rozmawiać z klientami indywidualnymi i biznesowymi. potrafią w łatwy sposób wytłumaczyć nawet zawiłe kwestie, zarówno telefonicznie, jak i pisemnie.    współpraca  – nie jesteśmy działem call center. chcemy, żeby osoby w naszym zespole budowały długotrwałe relacje oparte na wzajemnym zaufaniu, zarówno w firmie jak i poza nią

Warszawa ursynów, doradca klienta, tesco

Specjalista ds. Obsługi Klienta
LINK4 warszawa, mazowieckie

WYBIERZ FIRMĘ, KTÓRĄ BĘDZIESZ MÓGŁ/MOGŁA KSZTAŁTOWAĆ Dynamicznie rozwijająca się firma LINK4 , lider ubezpieczeń direct w Polsce, laureat nagrody Great Place to Work 2018 , zwycięzca rankingu na Najlepszego Pracodawcę w Polsce w 2013, 2014, 2016 w kategorii duże firmy, poszukuje osoby na stanowisko: Jeśli