Szczegóły oferty

UX Designer

RBL

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2018-10-20

Data pierwszej publikacji:
2018-10-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-18

Data wygaśnięcia:
2018-11-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

UX Designer

RBL_ działa na styku fintech i bankowości. To grupa specjalistów, których zadaniem jest eksperymentowanie z nowymi rozwiązaniami i rozwój doświadczeń klientów.

Zadania (to -do’s):

  • Pracować nad tworzeniem rozwiązań cyfrowych lub ich elementów
  • Wspierać, a czasem spierać się z senior designerem
  • Dbać o własny rozwój
  • Pomagać juniorom

Umiejętności:

  • Samodzielność w działaniu, a jednocześnie umiejętność współpracy w grupie o zróżnicowanych kompetencjach (biznes, technologia)
  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu usług cyfrowych (portfolio)
  • Pasja dla design, znajomość zasad UCD i trendów w projektowaniu usług cyfrowych
  • Doświadczenie w pracy ze style-guide’ami
  • Dobre umiejętności w zakresie korzystania z Photoshop, Axure / UX Pin, XD i innych fajnych programów
  • Zainteresowania i wiedza z szeroko rozumianego design będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w górę i w bok (senior designer, badania UX, Fintech Product Designer)
  • Profesjonalne środowisko budowy Digital Experience obejmujące kompetencje zespołu, wiedzę, laboratoria badawcze, sprzęt i decyzyjność
  • Nowoczesne oblicze korporacji – łączymy korzyści dużej organizacji i start-up’ową otwartość
  • Multisport, prywatna opieka medyczna
  • Udział w szkoleniach i konferencjach