Podstawowe informacje

UX Designer

ATENA Usługi Informatyczne i Finansowe S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

Sopot, Pomorskie

Data publikacji:
18-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
17-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - UX Designer

Od prawie 30 lat dostarczamy oprogramowanie dla firm ubezpieczeniowych (zarówno polskich jak i zagranicznych), dla których tworzymy aplikacje desktopowe, webowe oraz mobilne. Nasze systemy są wielomodułowe i kompleksowe – opracowujemy rozwiązania z zakresu GUI, backendu, middleware oraz business inetlligence, wykorzystując mocno rozbudowane bazy danych. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, dzięki czemu od lat utrzymujemy pozycję lidera wśród dostawców IT dla ubezpieczeń.

Dołącz do nas!

UX Designer Miejsce pracy: Sopot
Zadania:
  • Opracowywanie architektury oraz makiet dla aplikacji desktopowych oraz mobilnych
  • Tworzenie prototypów aplikacji (inVision, Adobe XD)
  • Analizowanie i optymalizowanie istniejących rozwiązań i procesów w ramach kompetencji UX
  • Analiza potrzeb użytkownika
  • Wspieranie prac badawczych i warsztatów
  • Współpraca / konsultacje z grafikami oraz developerami w trakcie tworzenia procesów i rozwiązań (w zakresie UI/UX)
Wymagania:
  • Minimum 4-letnie doświadczenie w projektowaniu UX/UI
  • Praktyczna znajomość technik projektowania, z uwzględnieniem potrzeb, preferencji i zachowań użytkowników oraz wymagań biznesowych
  • Obsługa jednego z narzędzi do prototypowania oraz tworzenia interfejsów (Sketch, Adobe XD)
  • Portfolio
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji projektowej
  • Umiejętność przeprowadzania badań z użytkownikami
  • Otwartość, kreatywność, pomysłowość i komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Śledzenie trendów w zakresie projektowania interakcji oraz interfejsów
  • Umiejętność prezentacji oraz argumentacji decyzji projektowych
  • Umiejętność prowadzenia warsztatów z interesariuszami

Co oferujemy?

CZAS.
 Szanujemy Twój czas. Pracujemy zadaniowo, oferując elastyczne godziny pracy.

ROZWÓJ.
 Jest ważny również dla nas. Umożliwiamy dostęp do Pluralsight i CodeSchool. Zapewniamy udział w konferencjach, szkoleniach, certyfikacjach, a także możliwość prowadzenia wykładów dla społeczności branżowych i studentów uczelni technicznych. Prowadzimy bloga technologicznego, gdzie możesz publikować własne treści eksperckie.

SPORT.
 Uwielbiamy. Prowadzimy ok. 8 sekcji sportowych (piłka nożna, żeglarstwo, narciarstwo, kolarstwo, gokarty, biegi, tenis stołowy). Dofinansujemy kartę Multisport dla Ciebie i Twoich bliskich.

RODZINA.
 Jest dla nas ważna. Podczas wakacji i ferii zimowych organizujemy bezpłatne warsztaty dla dzieci pracowników. Oferujemy również dofinansowanie do żłobka oraz wyprawki szkolnej.

EKIPA.
 Jesteśmy zgraną paczką. Lubimy siebie nawzajem, dlatego wspólnie spędzamy czas w pracy oraz po godzinach. Chodzimy na imprezy integracyjne, sportowe oraz rodzinne. Wspólnie jemy posiłki na stołówce firmowej oraz rozgrywamy zacięte mecze w piłkarzyki czy FIFĘ w naszych chillroomach.

OPIEKA.
 Jeśli podjęcie pracy w Atenie wiązałoby się dla Ciebie z przeprowadzką, wówczas otrzymasz od nas pakiet relokacyjny, a także dodatkową pomoc na miejscu. Nasza opieka to również indywidualny pakiet medyczny oraz zniżki na ubezpieczenie.

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2018