Szczegóły oferty

Utrzymanie czystości w biurze

INWEMER SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

katowice, śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-16

Data wygaśnięcia:
2018-06-21

Warunki zatrudnienia:
B2B / Kontrakt, Pełny etat

Opis oferty pracy

Artykuł Utrzymanie czystości w biurze - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • Wykształcenie BEZ znaczenia. Mile widziane doświadczenie zawodowe, ale niekoniecznie -> istnieje możliwość przyuczenia.

Zakres obowiązków:

  • - Sprzątanie pomieszczeń biurowych, korytarzy, sanitariatów, klatek schodowych. Praca na terenie Katowic. - Wynagrodzenie: 13,70 zł/brutto/godzinę. Praca na umowę zlecenie na czas nieokreslony. - Zlecenie w godzinach: 5:00-12:00. Wykształcenie BEZ znaczenia. Mile widziane doświadczenie zawodowe, ale niekoniecznie -> istnieje możliwość przyuczenia. Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny (Tel. 508-080-436) w godzinach: 8:00-17:00 lub e-mail: katowice@inwemer.pl

Sposób aplikowania:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV - Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny (Tel. 508-080-436) w godzinach: 8:00-17:00 lub e-mail: katowice@inwemer.pl

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).