Podstawowe informacje

UO/ Opiekunka

"Sanatoria Dolnośląskie" Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Mieroszów, Dolnośląskie

Data publikacji:
23-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2150 PLN

Opis oferty pracy

Praca - UO/ Opiekunka

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie podstawowe
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie pacjentom pomocy w podstawowych czynnościach życiowych i fizjologicznych, dbanie o czystość bielizny osobistej i pościelowej, pomoc pielęgniarce przy obsłudze pacjentów, pomoc w załatwianiu spraw osobistych pacjentów, ułatwianie pacjontom kontaktu z otoczeniem, czuwanie nad bezpieczeństwem pacjentów.

Aplikowanie:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV, list motywacyjny

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 29.06.2018