Szczegóły oferty

UI/UX Designer

SkyCash Poland S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2020-06-06

Data pierwszej publikacji:
2020-06-04

Data ostatniej aktualizacji:
2020-07-06

Warunki zatrudnienia:
Pełny etat

Pochodzenie oferty:
Adzuna

SkyCash to polska firma technologiczna. Od 2010 roku rozwija autorski system płatności za bilety miejskie, opłaty parkingowe i przejazdy koleją. Dziś z rozwiązań SkyCash korzysta ponad 3 miliony użytkowników. Dziś firma jest liderem w branży z ponad 80% udziałem w rynku płatności za parkingi za pomocą smartfonu i ponad 50% udziałem w rynku płatności za bilety miejskie. Jako jedyna firma w Polsce sprzedaje bilety wszystkich przewoźników kolejowych.

SkyCash Poland S.A., będący Krajową Instytucją Płatniczą (KIP), w związku z bardzo dynamicznym rozwojem usług płatniczych, prowadzeniem nowych innowacyjnych projektów, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Współtworzenie koncepcji UI z innymi członkami zespołu;
  • Projektowanie interfejsów, interakcji oraz architektury informacji;
  • Udział w pracach koncepcyjnych nad rozwojem produktów i usług;
  • Dbałość o spójność projektowanych rozwiązań;
  • Rekomendowanie i wdrażanie zmian optymalizujących ścieżki użytkowników;
  • Tworzenie makiet;
  • Współpraca z zespołem biznesowym i deweloperskim przy wdrażaniu produktów;
  • Realizacja materiałów na potrzeby kampanii marketingowej.

Wymagania:

  • Minimum 4-5 lat doświadczenia jako projektant aplikacji i serwisów internetowych;
  • Posiadanie własnego portfolio (prosimy o wysłanie wraz z CV)
  • Kreatywności i wyczucia estetycznego podczas projektowania;
  • Praktycznej znajomości narzędzi do projektowania (Adobe XD, Photoshop, Sketch, Figma) i realizacji kampanii (Adobe Animate, Google Web Designer);
  • Wiedzy na temat projektowania dla różnych systemów operacyjnych (iOS, Android);
  • Dbałości o szczegóły, zaangażowania i dobrej organizacji czasu pracy;
  • Umiejętności wypracowania koncepcji i rozwiązań, odpowiadających na problemy biznesowe.

Oferujemy:

  • umowę na korzystnych warunkach - na początek okres próbny
  • opieka lux med i karta multisport
  • możliwość rozwoju i szkoleń