Szczegóły oferty

Tynkarz

OFERTA NIEAKTUALNA

małopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-22

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-24

Data wygaśnięcia:
2018-06-01

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Opis oferty pracy

Artykuł Tynkarz - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie podstawowe - inne zawody: Tynkarz, staż: 3 lat
  • Wykształcenie min. podstawowe, min. 3 lata doświadczenia w zawodzie, umiejętność analizowania rysunków, planów robót tynkarskich, mile widziana komunikatywna znajomość języak ukraińskiego.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie tynków, zapraw tynkarskich, czyszczenie powierzchni pod tynki.

Aplikowanie:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Grodzki Urząd Pracy w Krakowie Wąwozowa 34 Kraków 31-752 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie 103A

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).