Podstawowe informacje

Tynkarz

OFERTA NIEAKTUALNA

Małopolskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
24-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 14 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Tynkarz

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie podstawowe - inne zawody: Tynkarz, staż: 3 lat
  • Wykształcenie min. podstawowe, min. 3 lata doświadczenia w zawodzie, umiejętność analizowania rysunków, planów robót tynkarskich, mile widziana komunikatywna znajomość języak ukraińskiego.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie tynków, zapraw tynkarskich, czyszczenie powierzchni pod tynki.

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Grodzki Urząd Pracy w Krakowie Wąwozowa 34 Kraków 31-752 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie 103A

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 01.06.2018