Podstawowe informacje

Tynkarz

OFERTA NIEAKTUALNA

Gliwice, Śląskie

Data publikacji:
09-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Tynkarz

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe - inne zawody: Tynkarz, staż: 2 lat

Zakres obowiązków:

  • Wykształcenie: zawodowe
  • doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku min. 2 lata
  • prace tynkarskie
  • jedna zmiana
  • miejsce pracy: Gliwice + woj. Śląskie

Wytyczne do aplikacji:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach Pl. Inwalidów Wojennych 12 Gliwice 44-100

Osobiste zgłoszenie w Urzędzie w celu otrzymania skierowania do pracodawcy

Składanie aplikacji - język: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017