Szczegóły oferty

Trener komputerowy (45 zł brutto/godz.)

Krystian Żak Blue Education

OFERTA NIEAKTUALNA

wołów, podlaskie, Polska

Data dodania:
2018-06-12

Data pierwszej publikacji:
2018-06-11

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-07-11

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 50 PLN

Artykuł Trener komputerowy (45 zł brutto/godz.) - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat)
  • średnie zawodowe
  • Wymagane: wykształcenie średnie lub wyższe informatyczne, ekonomiczne
  • certyfikaty ECCC lub ECDL
  • umiejętności: projektowanie komputerowe z wykorzystaniem AUTOCAD lub grafika komputerowa PHOTOSHOP lub grafika komputerowa COREL lub tworzenie stron www lub tworzenie stron internetowych lub projektowanie komputerowe CAD 2D i 3D lub administrator danych lub administrator sieci komputerowych
  • mile widziane doświadczenie. zawodowe,

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie zajęć komputerowych z dorosłymi. Możliwa praca na terenie całego powiatu. /Wynagrodzenie: 45 zł brutto/godz. (min. 32 h/mc)/

Aplikowanie:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aplikować należy przez formularz zamieszczony na stronie www.blueducation.pl (ZAKŁADKA: PRACA)

Składanie aplikacji - język: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).