Podstawowe informacje

TRENER/ANIMATOR

JULKON

Kościerzyna, Pomorskie

Data publikacji:
23-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
20-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - TRENER/ANIMATOR

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • • Kreatywność i samodzielność w działaniu • Otwartość na innowacje oraz chęć samorozwoju • Dyspozycyjność • Dobry kontakt z dziećmi • Wykształcenie pedagogiczne ( może być w trakcie ) • Mile widziane doświadczenie w samodzielnej pracy z grupą dzieci Oferujemy : • Niepowtarzalną atmosferę – bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek • Wsparcie zespołu i szkole

Zakres obowiązków:

  • Obowiązki : • Prowadzenie zajęć Rozwoju Intelektu oraz motywacji dzieci • Prowadzenie zajęć edukacyjnych oraz artystycznych dla szkół i przedszkoli (IX - VI ) • Zajęcia indywidulane z dzieckiem • Prowadzenie twórczych urodzin • Prowadzenie kreatywnych zajęć podczas wakacji letnich (VI – VIII ) • Współtworzenie oferty edukacyjnej • Udział w planowanych przez sieć szkoleniach i kursach

Sposób aplikowania:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.06.2018