Szczegóły oferty

Toyota: operator wózka widłowego

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

oława, dolnośląskie

Data dodania:
2019-05-07

Data pierwszej publikacji:
2019-05-03

Data ostatniej aktualizacji:
2019-05-28

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Pochodzenie oferty:
OLX

Opis oferty pracy

miejsce pracy: jelcz-laskowice

pracownicy są naszą największą wartością.

wspólnie tworzymy najnowsze technologie i pracujemy nad najlepszymi rozwiązaniami i innowacjami. na co dzień doceniamy naszych pracowników, dlatego  od kwietnia wprowadziliśmy nowe wyższe stawki na wszystkich stanowiskach!

nowe projekty  toyoty  to rozwój nie tylko firmy, ale także pracowników. obecnie w jelczu laskowicach oraz wałbrzychu uruchamiamy nowe linie produkcyjne hybrydowych silników i skrzyni biegów. do tej pory do naszego zakładu w jelczu-laskowicach  udało nam się zatrudnić już 400 osób!  ale to nie koniec rekrutacji! zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy.

obecnie poszukujemy pracowników na dział  transportu wewnętrznego.

oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole – nasi pracownicy cenią sobie atmosferę pracy
  • wsparcie doświadczonych kolegów i niezbędne szkolenia
  • uznane metody pracy (m.in. kaizen, 5s) i wysokie standardy bezpieczeństwa
  • opiekę medyczną i akcje pro-zdrowotne oraz ubezpieczenie na życie
  • dofinansowane posiłki
  • kartę multisport
  • dofinansowane dojazdy do pracy z wybranych kierunków (strzelin, oława, brzeg, namysłów, bierutów, oleśnica, grodków, wrocław).

obowiązki:

  • transport komponentów na linię produkcyjną
  • obsługa maszyn i urządzeń
  • kontrola jakości.

wymagania:

  • zdolności manualne
  • dyspozycyjność (praca w systemie 3 zmianowym)
  • chęć nauki i motywacja do pracy.

mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w logistyce wewnętrznej
  • praca ze skanerem
  • uprawnienia na wózki/suwnice
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet office).

reszty cię nauczymy!