Podstawowe informacje

tokarz

Konsorcjum Ochrony Kopalń Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Ruda Śląska, Śląskie

Data publikacji:
01-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - tokarz

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe - inne zawody: Tokarz / frezer obrabiarek sterowanych numerycznie
  • wykształcenie min. zawodowe udokumentowane świadectwem ukończenia szkoły w zawodzie operatora obrabiarek skrawających o specjalności tokarz lub ukończony kurs przygotowujący do samodzielnego wykonywania zawodu tokarza

Zakres obowiązków:

  • Prace tokarsko-frezerskie. Miejsce pracy: Ruda Śląska.

Sposób aplikowania na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

Dokumenty potrzebne do zgłoszenia się na ofertę: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017