Podstawowe informacje

TOKARZ CNC

MTU AERO ENGINES POLSKA SP. Z O.O.

OFERTA NIEAKTUALNA

Jasionka, Podkarpackie

Data publikacji:
01-12-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 3500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - TOKARZ CNC

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • [Inne] : WYMAGANIA: • WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE LUB MILE WIDZIANE ŚREDNIE TECHNICZNE, • DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE W OBSZARZE OBRÓBKI CZĘŚCI ZE STOPÓW METALI / STALI ZA POMOCĄ MASZYN CNC (PREFEROWANE W PROCESACH TOCZENIA), • UMIEJĘTNOŚĆ KONTROLI CZĘŚCI MASZYN ZA POMOCĄ TRADYCYJNYCH URZĄDZEŃ MIERZĄCYCH, • MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W PRZEMYŚLE LOTNICZYM, MOTORYZACYJNYM LUB MASZYNOWYM.

Zakres obowiązków:

  • OBOWIĄZKI: • OBSŁUGA TOKAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE • NADZOROWANIE I WYPEŁNIANIE DOKUMENTACJI TOWARZYSZĄCEJ, PRZEWODNIKA. • USTAWIANIE I UZBRAJANIE MASZYN W OPRZYRZĄDOWANIE • NADZOROWANIE STANU TECHNICZNEGO MASZYN ORAZ STANU INNYCH ŚRODKÓW TECHNICZNYCH WG ISTNIEJĄCYCH PROCEDUR OBOWIĄZUJĄCYCH W FIRMIE MTU.

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

Dokumenty wymagane w procesie rekrutacji: cv

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017