Podstawowe informacje

Tłumacz

WEI BAO SP. Z O.O.

OFERTA NIEAKTUALNA

Wola Mrokowska, Mazowieckie

Data publikacji:
13-06-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 3000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Tłumacz

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - pożądane - języki obce: angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - pożądane
  • kierunek: sinologia, filologia angielska

Zakres obowiązków:

  • udział w spotkaniach organizowanych przez spółkę i tłumaczenie prowadzonych rozmów rozmów, drobne tłuaczenia pisemne z jezyka chińskiego na angielski i z angielskiego na chiński, pomoc w kontaktach z chińskimi kontrahentami pracodawcy

Sposób aplikowania na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty potrzebne do zgłoszenia się na ofertę: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski Dodatkowy opis: udział w spotkaniach organizowanych przez spółkę i tłumaczenie prowadzonych rozmów rozmów, drobne tłuaczenia pisemne z jezyka chińskiego na angielski i z angielskiego na chiński, pomoc w kontaktach z chińskimi kontrahentami pracodawcy

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 26.06.2018