Podstawowe informacje

Tłumacz

Kraśnik, Lubelskie

Data publikacji:
27-09-2017

Data ostatniej aktualizacji:
12-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2080 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Tłumacz

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - języki obce: ukraiński - w mowie: biegły, w piśmie: biegły
  • angielski - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry
  • rosyjski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły

Zakres obowiązków:

  • tłumaczenie tekstów różnego rodzju

Wytyczne do aplikacji:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Kraśniku Aleja Niepodległości 20 Kraśnik 23-210 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 10.10.2020