Podstawowe informacje

Tłumacz języka Japońskiego

OFERTA NIEAKTUALNA

Ryn, Małopolskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 525 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Tłumacz języka Japońskiego

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: wyższe (w tym licencjat) - umiejętności: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
  • Certyfikat- kurs języka japońskiego - języki obce: japoński - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry
  • angielski - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry
  • Wykształcenie wyższe kierunek dowolny, min. 7 lat doświadczenia w dowolnym zawodzie, rozległe doświadczenie z rynkiem Japońskim.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie tłumaczeń z języka angielskiego na język japoński (Gry Komputerowe), Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami japońskimi.

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Grodzki Urząd Pracy w Krakowie Wąwozowa 34 Kraków 31-752 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie 103A

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 29.05.2018