Podstawowe informacje

Tłumacz języka Angielskiego

IMS SOFA Sp. z o.o.

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
21-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Tłumacz języka Angielskiego

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - języki obce: angielski - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry

Zakres obowiązków:

  • Tłumaczenie usnte Angielski - Polski

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Osoby zainteresowane ofertą powinny dostarczyć: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.06.2018