Szczegóły oferty

Tłumacz języka angielskiego

GP Mosty Spółka Cywilna

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2019-08-08

Data pierwszej publikacji:
2019-08-06

Data ostatniej aktualizacji:
2019-09-18

Warunki zatrudnienia:
Umowa zlecenie/dzieło, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Artykuł Tłumacz języka angielskiego - obrazek nagłówkowy

ZADANIA:

- realizacja pisemnych i ustnych tłumaczeń z języka polskiego na języka angielski i odwrotnie;
- udział w spotkaniach połączonych z konsekutywnymi tłumaczeniami;
- codzienna współpraca z Dyrekcją Kontraktu.

WYMAGANIA:

- biegła znajomość języka angielskiego oraz polskiego w mowie i piśmie;
- doświadczenie w zakresie realizacji tłumaczeń ustnych i pisemnych;
- znajomość słownictwa z zakresu budownictwa infrastrukturalnego;
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
- samodzielność i inicjatywa w działaniu;
- umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu Office oraz urządzeń biurowych.

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pełen etat;
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności;
- praca w dynamicznie rozwijającej się firmie;
- atrakcyjny pakiet socjalny (pakiet medyczny + pakiet sportowy).

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do GP Mosty Spółka Cywilna z siedzibą w Warszawie przy ul. Bruzdowej 42 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.