Podstawowe informacje

Theme park and Decoration Designer/ Projektant dekoracji Parków Rozrywki K/M (j.angielski)

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 8350 PLN

Praca - Theme park and Decoration Designer/ Projektant dekoracji Parków Rozrywki K/M (j.angielski)

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - umiejętności: Program SketchUp (projektowanie 3D)
  • Program Adobe InDesign
  • Program Adobe Photoshop
  • Program Adobe Ilustrator - języki obce: angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - inne zawody: Pozostali projektanci grafiki i multimediów, staż: 3 lat
  • Wykształcenie wyższe - projektowanie grafik artystycznych dla mediów
  • umiejętność projektowania dekoracji i parków rozrywki, Adobe Photoshop, Ilustrator, Sketchup, InDesign
  • 3 lata doświadczenia zawodowego
  • biegła znajomość języka angielskiego. Obowiązki: przygotowanie, opracowywanie i tworzenie rysunków, grafik oraz wizualizacji parków rozrywki na potrzeby Pracodawcy ręcznie i za pośrednictwem urządzeń elektronicznych
  • uczestniczenie w koordynacjach projektowych na budowie
  • nadzór i kontrola realizowanych i wykonanych prac dekoracyjnych
  • kooperacja z innymi podmiotami związanymi biznesowo z Pracodawcą
  • udział w szkoleniach i wyjazdach służbowych w tym w Polsce jak i za granicą.

Zakres obowiązków:

  • jw.

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy Grochowska 171b Warszawa 04-111 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć: skierowanie, CV

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 25.05.2018