Podstawowe informacje

Tester - testy automatyczne

Qualent

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Zdalna, Mazowieckie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
20-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, B2B / kontrakt

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Tester - testy automatyczne

Qualent jest firmą z bogatym doświadczeniem z zakresu doradztwa biznesowego związanego z wykorzystaniem technologii informatycznych oraz tworzenia oprogramowania "szytego na miarę" dla dużych przedsiębiorstw. Oferujemy usługi związane z tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania, integracją i dostosowywaniem rozwiązań istniejących w przedsiębiorstwie, a także audytu jakości i konsultacji z zakresu poprawy wydajności i bezpieczeństwa.

Tester - testy automatyczne Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Jako Inżynier Testów Automatycznych, będziesz odpowiedzialny/a za projektowanie, budowanie oraz wdrażanie rozwiązań testów automatycznych
  • Analiza wymogów systemowych i projektowanie przypadków testowych przy automatyzacji
  • Projektowanie, budowanie i wdrażanie efektywnych rozwiązań testów automatycznych
  • Współpraca z developerami
  • Tworzenie strategii testowych

Ważne jest dla nas:

  • Znajomość zagadnień automatyzacji testów
  • Praktyczna znajomość narzędzia Selenium
  • Znajomość SQL w stopniu co najmniej podstawowym (tworzenie zapytań do baz danych)
  • Mile widziana znajomość narzędzi do testów wydajnościowych (np. JMeter)
  • Analityczny sposób myślenia

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych, nieszablonowych projektach
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej np. 1-2 dni w tygodniu
  • Elastyczne formy współpracy (B2B, umowa o pracę, umowa zlecenie)
  • Pakiet medyczny Medicover Zdrowie Extra
  • Pakiet sportowy Benefit Multisport wersja Open
  • Bardzo dobra, koleżeńska atmosfera pracy

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Administratorem danych jest Qualent Sp.zo.o.Sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Orzycka 27. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Zgoda na przyszłe rekrutacje: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Qualent Sp.zo.o.Sp.k. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.06.2018