Szczegóły oferty

Terapeuta gorzów wielkopolskie 750h

Szkolenia Coaching

OFERTA NIEAKTUALNA

gorzów wielkopolski, lubuskie

Data dodania:
2018-12-20

Data pierwszej publikacji:
2018-09-29

Data ostatniej aktualizacji:
2019-02-05

Warunki zatrudnienia:
B2B / Kontrakt, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 5050 PLN

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Artykuł terapeuta gorzów wielkopolskie 750h - obrazek nagłówkowy

Wyłonienie wykonawcy lub wykonawców usługi realizowanej przez:
 brokera edukacyjnego
 terapeutę
badających predyspozycje beneficjentów ostatecznych - uczestników projektu (UP) i wykonujących diagnozę ich potrzeb

wymagania:
w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – to w tym okresie – zrealizowały minimum 50 godzin indywidualnej pracy z klientem (minimalna liczba godzin dotyczy zarówno ofert na realizację działań brokera edukacyjnego, jak i terapeuty).

osoby które spełniają wymagania proszę o przesłanie CV wraz z dokumentami potwierdzającymi 50h (lub więcej) pracy indywidualnej jako terapeuta lub broker.

30zł/h

Pracownik ochrony - gorzów wielkopolski
Ogłoszenie użytkownika OLX gorzów wielkopolski, lubuskie

agencja ochrony umbrella holding poszukuje kandydatów na pracowników ochrony na obiektach handlowych.   do zadań pracownika ochrony należy: > zapewnienie bezpieczeństwa chronionego obiektu > reagowanie na zagrożenia na podstawie szkolenia stanowiskowego   zapewniamy: > zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenie > terminowość

Sprzątanie obiektu - gorzów wlkp.

poszukujemy osoby do utrzymywania czystości za pomocą maszyny samojezdnej i prac porządkowych na terenie castoramy na ul. czartoryskiego. oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia, - atrakcyjne stawki, - pracę stałą, - elastyczny grafik. chętnie zatrudniamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, dla których mamy dodatki pracownicze: - zwrot kosztów dojazdów, - zwroty za leki, - darmowa opieka medyczna, - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Dozorca gorzów wlkp

firma "sekret plus" sp z o.o. zakład pracy chronionej w gorzowie wlkp. poszukuje pracowników ochrony w gorzowie wlkp. praca w równoważnym czasie pracy od poniedziałku do niedzieli w godzinach 07:00-19:00, 19:00-07:00. zakres obowiązków: ochrona fizyczna osób i mienia, obsługa ruchu osobowo-towarowego, ewidencja ruchu samochodowego. wymagania: dyspozycyjność, niekaralność

Kontroler jakości gorzów wlkp.

firma leks sp. z o.o. działająca w branży piekarniczej i cukierniczej zatrudni pracownika na stanowisko kontroler produkcji   oczekiwania wobec kandydatów wykształcenie średnie (mile widziane wyższe) o profilu technologia żywności lub pokrewne umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu ms office (word,excel) prawo jazdy kat b. doświadczenie

Koordynator hali gorzów

asm sales force agency jest czołową spółką należącą do grupy kapitałowej asm group s.a. dzięki doskonałej znajomości rynku, zasięgowi działania, szerokim kompetencjom oraz know-how krajowych i zagranicznych ekspertów realizuje kompleksowo projekty ukierunkowane na zwiększenie sprzedaży i promocję. aktualnie poszukujemy: koordynatora hali oraz grupy merchandiserów w sieciach handlowych miejsce pracy: gorzów wlkp

Konsultant - gorzów wielkopolski- plus

obowiązki: profesjonalna obsługa klientów sieci plus, realizacja indywidualnych celów i planów sprzedażowych. oferujemy: kompleksowe szkolenie wstępne, rozbudowany system szkoleń, wymagania: wykształcenie min. średnie, znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu ms office, komunikatywność. mile widziane doświadczenie w sieci grupy kapitałowej.