Podstawowe informacje

Telemonter

Sprint S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

Gdańsk, Pomorskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 4000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Telemonter

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie zawodowe
  • konieczne jest posiadanie uprawnień: prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie średnie, minimum 2 lata doświadczenia zawodowego, prawo jazdy kat. B, zdolności manulano-techniczne. Miejsce pracy: Gdańsk + miejsca prowadzenia inwestycji. Kontakt telefoniczne: 58 370-77-16

Zakres obowiązków:

  • Budowa kanałów teletechnicznych, montaż, demontaż kabli w budynkach z układaniem przewodów, montaż przewodów na przełącznicach teletechnicznych, wykonywanie głowic i muf przelotowych wciąganie kabli do kanałów, układanie, montaż, spawanie kabli światłowodowych, sprawdzanie połączeń poszczegółnych par kabli , zabezpieczanie antykorozyjne kabli ,ustawianie słupów z osprzętem , konserwacja zaciąganie , mocowanie przewodów

Wytyczne do aplikacji:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Składanie aplikacji - język: polski Dodatkowy opis: Wymagania: wykształcenie średnie, minimum 2 lata doświadczenia zawodowego, prawo jazdy kat. B, zdolności manulano-techniczne. Miejsce pracy: Gdańsk + miejsca prowadzenia inwestycji. Kontakt telefoniczne: 58 370-77-16 Wymagania: wykształcenie średnie, minimum 2 lata doświadczenia zawodowego, prawo jazdy kat. B, zdolności manulano-techniczne. Miejsce pracy: Gdańsk + miejsca prowadzenia inwestycji. Kontakt telefoniczne: 58 370-77-16

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 24.05.2018