Szczegóły oferty

Tele-serwis serwisant techniczny gsm/ komputery/ laptopy

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

malbork, pomorskie

Data dodania:
2019-07-19

Data pierwszej publikacji:
2019-07-14

Data ostatniej aktualizacji:
2019-08-14

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
2500 - 5000 PLN

Pochodzenie oferty:
OLX

Opis oferty pracy

opis stanowiska:

samodzielne diagnozowanie oraz naprawa mobilnych urządzeń gsm, w szczególności telefonów i tabletów, oraz komputerów stacjonarnych i laptopów, a także pozostałej elektroniki użytkowej.

twoje główne zadania to:

  • diagnozowanie usterek urządzeń gsm i komputerów
  • wymiana elementów oraz kompletnych modułów elektronicznych
  • testowanie urządzeń po dokonaniu naprawy

wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne - preferowane specjalności: elektronika lub pokrewne.
  • znajomość podstaw elektroniki i elektrotechniki.
  • znajomość obsługi komputera.
  • zdolności manualne i dokładność.
  • dobra organizacja pracy własnej.
  • umiejętność pracy zespołowej.
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

w zamian od nas otrzymasz:

  • interesującą pracę w polskiej firmie z dużym potencjałem rozwojowym
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub jeśli wolisz umowę zlecenie
  • atrakcyjny system wynagrodzeń adekwatny do osiąganych rezultatów oraz realizowanych zadań
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • miłą atmosferę pracy w zgranym zespole
  • pełne wsparcie we wdrożeniu w obowiązki

prosimy o zawarcie w cv klauzuli: „wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez tele-serwis patryk kurpiński z siedzibą w malborku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. dz. u. z 2016 r., poz. 922)”. jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

informujemy, że administratorem danych jest tele-serwis patryk kurpiński z siedzibą w malborku przy ul. kościuszki 5a. dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. ma pani/pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.