Szczegóły oferty

Technolog Produkcji

AN-ELEC

OFERTA NIEAKTUALNA

gdynia, pomorskie

Data dodania:
2018-10-30

Data pierwszej publikacji:
2018-10-25

Data ostatniej aktualizacji:
2019-02-05

Warunki zatrudnienia:
Umowa zlecenie/dzieło, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Artykuł Technolog Produkcji - obrazek nagłówkowy

Opis stanowiska:

Posługiwanie się rysunkami elektrycznymi/ślusarskimi,
Współpraca z Kierownikiem Projektu,
Raportowanie ilości roboczogodzin przepracowanych przez pracowników na poszczególnych projektach produkcyjnych,
Koordynacja przepustek osobowych i samochodowych.

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie w okrętownictwie,
Umiejętność wyliczania pracochłonności - mile widziane,
Umiejętność czytania rysunku technicznego elektrycznego/ślusarskiego - mile widziane,
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
Umiejętność twórczego oraz analitycznego myślenia,
Bardzo dobra znajomość MS Office,
Bardzo dobra organizacja czasu pracy własnej,

Oferujemy:

Długoterminową i stabilną pracę na stanowisku Technolog Produkcji na terenie Stoczni w Gdyni i w Gdańsku,
Wdrożenie stanowiskowe,
Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,
Praca na umowę o pracę, umowa zlecenie, kontakt (samozatrudnienie / działalność gospodarcza).

Obowiązki:

Zabezpieczenie dokumentacji technologicznej,