Szczegóły oferty

Technolog obrobki skrawaniem

HYDROMECHANIKA SP. Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

OFERTA NIEAKTUALNA

wielkie walichnowy, pomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-15

Data wygaśnięcia:
2018-06-21

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 4950 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Technolog obrobki skrawaniem - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: średnie zawodowe, typ: mechaniczne
  • wyższe (w tym licencjat), typ: mechaniczne - pożądane - umiejętności: Obsługa pakietu MS OFFICE - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - pożądane

Zakres obowiązków:

  • - Opracowywanie dokumentacji technologicznej, - Wykonanie rysunków oprogramowania, - Programowanie maszyn CNC, - Wynagrodzenie netto 3500,00 zł - CV należy przesyłać na maila: h.pawlak-blok@hydromechanika.com.pl - Telefon kontaktowy: 58 535-16-91

Wytyczne do aplikacji:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aplikacja na ofertę powinna zawierać: CV

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).