Szczegóły oferty

Technolog / Kosztorysant

ACTIO HR

OFERTA NIEAKTUALNA

pruszcz gdański, pomorskie

Data dodania:
2018-12-05

Data pierwszej publikacji:
2018-12-03

Data ostatniej aktualizacji:
2019-02-05

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Artykuł Technolog / Kosztorysant - obrazek nagłówkowy

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta – Międzynarodowej firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydata na stanowisko: Technolog / Kosztorysant

Miejsce pracy: okolice Pruszcza Gdańskiego

Zakres obowiązków:
• Analiza zapytań ofertowych oraz wymagań klienta dotyczących projektu, również w języku angielskim,
• Wstępna ocena wykonalności projektu,
• Przygotowywanie wycen m.in. rurociągów, konstrukcji, urządzeń i instalacji przemysłowych oraz procesowych,
• Analiza ryzyka projektu i wstępna ocena techniczna,
• Analiza, współtworzenie założeń technologicznych, weryfikacja specyfikacji i wymagań klienta w odniesieniu do projektu w ścisłej współpracy w dziale operacyjnym,
• Kontakt z klientem w zakresie technicznym na etapie ofertowym,
• Przygotowywanie i kalkulacja ofert w oparciu o wypracowane rozwiązania lub dokumentację przetargową w tym:
o Sporządzanie specyfikacji materiałów, komponentów i urządzeń do zapytań ofertowych
o Przygotowywanie kosztorysu projektu w zakresie robocizny, materiałów i usług zewnętrznych
o Kompletowanie ofert od poddostawców
o Przygotowywanie harmonogramu realizacji oferty.
Wymagane doświadczenie na stanowisku:
• Wykształcenie wyższe techniczne,
• Minimum 2 letnie doświadczenie w kosztorysowaniu lub realizacjach z zakresu instalacji i urządzeń przemysłowych oraz procesowych,
• Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i dokumentacji technicznej.
• Wiedza techniczna w obszarach: spawalnictwa, obróbki skrawaniem, obróbki plastycznej blach / rur,
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym terminologia techniczna,
• Biegła umiejętność obsługi komputera (środowisko MS Office / AutoCad),
• Zaangażowanie i pozytywne podejście do wyzwań.

Oferujemy dla Ciebie:

• Interesującą i odpowiedzialną pracę w zespole entuzjastów,
• Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach,
• Udział w innowacyjnych międzynarodowych projektach,
• Unikalne, przyjazne środowisko pracy i kulturę organizacyjną,
• Atrakcyjne wynagrodzenie + ubezpieczenie zdrowotne/na życie,
• Elastyczne godziny pracy.

Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie :

1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym TKP/11/18 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Agencja Zatrudnienia nr 10554.