Szczegóły oferty

Technolog - konstruktor oprzyrządowania

POLMO S.A. FABRYKA OSPRZĘTU SAMOCHODOWEGO

OFERTA NIEAKTUALNA

łódź, łódzkie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-04

Data wygaśnięcia:
2018-06-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 4000 PLN

Artykuł Technolog - konstruktor oprzyrządowania - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie średnie zawodowe, typ: mechaniczne
  • wyższe (w tym licencjat), typ: mechaniczne - pożądane - umiejętności: AUTO_CAD - języki obce: niemiecki - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • staż wymagany w przypadku kandydatów posiadających wyksztalcenie średnie, konieczna znajomość programowaia maszyn CNC.

Zakres obowiązków:

  • Branża motoryzacyjna. Wieloletni staż jest wymagany jedynie w przypadku kandydatów posiadających wykształcenie średnie techniczne. Nie jest wymagany w przypadku kandydatów z wykształceniem wyższym. W obu przypadkach wymagana znajomość Programu Auto-Cad oraz znajomość programowania maszyn CNC.

Aplikowanie na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aplikacja na ofertę powinna zawierać: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).