Podstawowe informacje

Technolog chemii

PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNO - WDROŻENIOWE "IMPULS"ZAK.PR.CHRON.

OFERTA NIEAKTUALNA

Gdańsk, Pomorskie

Data publikacji:
01-11-2017

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2600 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Technolog chemii

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: średnie zawodowe 4-letnie
  • wyższe (w tym licencjat) - pożądane
  • wykształcenie: Wydział Chemiczny Politechniki lub Technikum Chemiczne, wymagane 15-letnie doświadczenie zawodowe i zainteresowanie tematami biologiczno-chemicznymi. Orzeczenie o niepełnosprawności. Praca pn. - pt., w godz.: 07:00-15:00. Miejsce pracy: Pruszcz Gdański, ul. Zastawna 34. Kontakt tel.: 58 692-29-65. Kontakt osobisty: Pruszcz Gdański, ul. Zastawna 34.

Zakres obowiązków:

  • Kontrola jakości przebiegu procesu produkcji na każdym jego etapie, weryfikacja punktów kontrolnych. Wykonywanie badań mikrobiologicznych zgodnie z planem kontroli i badań oraz normami przedmiotowymi. Kontrola przestrzegania zasad higieny przez pracowników. Raportowanie wyników analiz i kontroli oraz zgłaszanie problemów jakościowych, badanie surowców, półproduktów, wyrobów gotowych.

Wytyczne do aplikacji:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 03.11.2017