Szczegóły oferty

Technik Utrzymania Ruchu - Automatyk

ManpowerGroup Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

oława, dolnośląskie

Data dodania:
2019-05-16

Data pierwszej publikacji:
2019-05-09

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-11

Data wygaśnięcia:
2019-06-08

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 4500 PLN

Pochodzenie oferty:
jobs.pl

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Numer referencyjny: TUR/037/WDO/jobs.pl
Miejsce pracy: Oława (dolnośląskie)

Zadania:

• Zapewnienie bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń
• Realizowanie napraw oraz reagowanie na awarie
• Rozwiązywanie problemów zgłoszonych przez obszar produkcyjny związanych z mechaniką i automatyką
• Programowanie maszyn i systemów CNC & PLC
• Tworzenie planu przeglądów oraz remontów maszyn
• Analiza przyczyn awarii i opracowanie środków zapobiegających ich powstawaniu
• Wdrażanie działań optymalizujących pracę i funkcjonowanie maszyn (Kaizen)
• Wprowadzanie zmian w maszynach w oparciu o dokumentację techniczną (modyfikacja oprogramowania).

Wymagania:

Wykształcenie min. techniczne (preferowane: automatyka, elektryka, elektronika, mechatronika)
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Wiedza techniczna oraz praktyczna związana z elektryką, automatyką, sterownikami PLC, obrabiarkami CNC (wiedza z obszaru mechaniki będzie dodatkowym atutem)
• Umiejętność zaawansowanego budowania, analizowania i modyfikowania programów sterowalnych PLC i CNC

Oferujemy:

Uznane metody pracy (m.in. Kaizen, 5S) i wysokie standardy bezpieczeństwa

• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności
Jasna ścieżka kariery oraz możliwość rozwoju
• Szkolenia i wsparcie doświadczonych kolegów
Atrakcyjny pakiet relokacyjny w ramach którego zapewniamy:
o zakwaterowanie i pracę w bliskości Wrocławia
o wsparcie w przeprowadzce i zakwaterowaniu
o pomoc w znalezieniu pracy dla partnera/małżonka
o wsparcie finansowe - jednorazowy dodatek pieniężny w wysokości 4500 zł brutto
• Pracę w zgranym zespole - nasi pracownicy cenią sobie atmosferę pracy
• Bogaty pakiet benefitów zawierający między innymi: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie
• Dofinansowane posiłki
• Kartę Multisport.

Oferta dotyczy pracy stałej.