Szczegóły oferty

Technik utrzymania ruchu

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

oława, dolnośląskie

Data dodania:
2019-05-17

Data pierwszej publikacji:
2019-05-14

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-07

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Pochodzenie oferty:
OLX

grupa work service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w polsce.
oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. już ponad 3000 pracodawców wybrało work service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.
nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 2010.

stanowisko: technik utrzymania ruchu
miejsce pracy: łęg (gmina jelcz- laskowice)

zadania na stanowisku:

* wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem
* zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń
* wykonywanie napraw maszyn i urządzeń zainstalowanych na terenie zakładu
* archiwizacja dokonywanych napraw oraz nadzór nad magazynem części zamiennych
* czynny udział w modernizacjach usprawnień w obszarze produkcji

wymagania:

* wykształcenia zawodowego lub średniego o profilu technicznym
* praktycznej wiedzy technicznej oraz znajomości zagadnień z zakresu elektryki i elektromechaniki
* doświadczenia w pracy w dziale technicznym, w zakresie konserwacji maszyn
* dokładności, sumienności i rzetelności w wykonywaniu obowiązków
* uprawnienia sep będą dodatkowym atutem

oferujemy:

* stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
* stałe wynagrodzenie miesięczne: 5000- 6000 zł brutto oraz atrakcyjny system premiowy
* atrakcyjny pakiet benefitów: opieka zdrowotna, ubezpieczenie grupowe,karta sportowa, dofinansowanie urlopów, bony świąteczne, dofinansowanie posiłków, zorganizowane dojazdy do pracy
* pracę w systemie czterobrygadowym
* możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych