Podstawowe informacje

Technik utrzymania form wtryskowych

FABRYKA PLASTIKÓW GLIWICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

Gliwice 9, Śląskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 3400 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Technik utrzymania form wtryskowych

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie średnie zawodowe, typ: mechaniczne - inne zawody: Technik mechanik*

Zakres obowiązków:

  • Wykształcenie: min. średnie mechaniczne
  • doświadczenie zawodowe lub osoby chętne do przyuczenia
  • mile widziane czytanie i tworzenie rys. technicznych, obróbka skrawaniem
  • zakres obowiązków: rozwiązywanie problemów mechanicznych, obsługa tokarki, szlifierki, elektro-drążarki, frezarki
  • trzy zmiany
  • miejsce pracy: Gliwice

Sposób aplikowania:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Kontakt osobisty po uzg. telefonicznym lub dokumenty aplikacyjne wysłać na adres e-mail pracodawcy

Język składanych dokumentów: polski Dodatkowy opis: Wykształcenie: minimum zawodowe, mile widziane doświadczenie, możliwość przyuczenia, prace manualne, mile widziane kobiety

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018