Szczegóły oferty

Technik R&D – montaż urządzeń wysokociśnieniowych

EXDIN SOLUTIONS Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

małopolskie

Data dodania:
2017-10-01

Data pierwszej publikacji:
2017-10-01

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 3000 PLN

Artykuł Technik R&D – montaż urządzeń wysokociśnieniowych - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie zawodowe, typ: mechaniczne - umiejętności: Czytanie rysunków technicznych
  • Praktyczna znajomość zagadnień technicznych (dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień hydrauliki siłowej, pneumatyki oraz sterowania), wykształcenie techniczne (technik mechanik, mechatronik lub podobne), dobra umiejętność czytania rysunku technicznego, atutem będzie doświadczenie z branży hydrauliki siłowej, pneumatyki oraz sterowania, solidność oraz zaangażowanie w pracę, pracodawca zapewnia przyuczenie do zawodu

Zakres obowiązków:

  • Montaż urządzeń ultrawysokich ciśnień (6 000 bar) wg dokumentacji technicznej, obsługa nowatorskich urządzeń wysokociśnieniowych podczas testów, diagnozowanie przyczyn awarii i niesprawności urządzeń oraz usuwanie ich skutków, przeprowadzanie napraw i przeglądów urządzeń, ustawianie i uruchamianie maszyn oraz pomocnicze prace warsztatowe (Nowa Huta)

Aplikowanie na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

CV na maila

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).