Szczegóły oferty

Technik

14 Wojskowy Oddział Gospodarczy/Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych

OFERTA NIEAKTUALNA

poznań, wielkopolskie

Data dodania:
2017-09-29

Data pierwszej publikacji:
2017-09-29

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 2500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł technik - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie zawodowe 4-letnie - umiejętności: doświadczenie - 1 rok
  • wykształcenie średnie techniczne kierunkowe: automatyka, elektryka, elektromechanika, mechatronika i pokrewne
  • doświadczenie - min1 rok, znajomość ustaw branżowych i innych aktów prawnych, doświadczenie w dziale Utrzymania Ruchu (najlepiej w magazynach składowania wielopoziomowego), doświadczenie w montażu, serwisowaniu instalacji elektrycznych: uprawnienia elektryczne SEP 15kVE (mile widziane E+D), umiejętność pracy przy rozdzielnicach średniego napięcia
  • umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych, umiejętność diagnostyki układów sterowania automatyki, umiejętność diagnozowania, wyszukiwania błędów i usuwania awarii maszyn i urządzeń stosowanych w przemyśle oraz biegłe posługiwanie się narzędziami pomiarowymi, umiejętność pracy w grupie, zarządzanie czasem własnym, umiejętność rozwiązywania bieżących problemów/ docelowe miejsce pracy Piła lub Porażyn

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie bieżących napraw maszyn i urządzeń magazynu wielkopowierzchniowego, utrzymanie parku maszynowego w dobrym stanie technicznym, diagnozowanie usterek i wdrażanie działań zapobiegawczych, udział w planowaniu przeglądów i konserwacji i ich realizowaniu zgodnie z harmonogramem, wykonywanie prac instalacyjno-montażowych, wdrażanie nowych rozwiązań technicznych i modyfikacji, prowadzenie odpowiedniej dokumentacji naprawczej (rysunek techniczny, specyfikacja materiałowa, instrukcja naprawy), odpowiedzialność za stałą gotowość maszyn i urządzeń elektrycznych oraz maszyn, zapewnianie, że wykonywane prace są prowadzone zgodnie z odpowiednimi wymaganiami obowiązującymi w firmie, podejmowanie stosownych, zgodnych z procedurami działań w sytuacjach awaryjnych

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy

CV, świadectwo pracy, LM, poświadczanie uprawnień

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).