Podstawowe informacje

TECHNIK OSIEDLA

Spółdzielnia Mieszkaniowa Os. Zachód w Stargardzie

OFERTA NIEAKTUALNA

Stargard, Zachodniopomorskie

Data publikacji:
02-11-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2800 PLN

Opis oferty pracy

Praca - TECHNIK OSIEDLA

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie zawodowe, typ: budowlane - umiejętności: biegła obsługa komputera, programu Microsoft Office - inne zawody: Technik budownictwa*
  • Mile widziane wykształcenie wyższe (w tym licencjat), typ: budowlane, Mile widziane doświadczenie i staż pracy w budownictwie. Mile widziana znajomość programu kosztorysowego Norma. Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.

Zakres obowiązków:

  • praca w godzinach od 07:00 do 15:00, w czwartki praca w godzinach od 08:00 do 16:00
  • odbiory robót budowlanych, przeglądy budynków, ocena stanu technicznego budynku

Aplikowanie:

CV, list motywacyjny, kserokopie dokumentów potwierdzających poziom i kierunek wykształcenia, oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 03.11.2017